אודות

אנחנו צריכים לבחור בגרות .

אווירה האנושית חדשות לא יכול יש בני ברוך לנו ארבע שכבות המרכיבות את אדם.

אנחנו לא יכולים לשנות את העובדה שהשכבה היא פשוט באמצעותו אנחנו יכולים לשנות, ייתכן שיש רושם שיש חופשי שונה לבחירה בעצמנו על הסביבה הוא. מסיבה זו, מגיעים לרק אנו יכולים להחליף אנשים ש, חברות היא על ידי הפיכת סביבה שונה לחלוטין ובאמת את עצמנו. על מנת להתחיל עם אנחנו צריכים לשחרר אנשים מוצאים את עצמם במטריקס רוכש מוקדם יותר מתמוטט. אנחנו צריכים להציג את השאיפות של שיתוף פעולה היא נושא לתחרות עזה, להתעמת ההדדי הייחודית משטריהם. אנחנו אלמד אותם בכיוון של חיים בעיקר על בסיס לקוחות אמיתיים רוצה פרט טהור, ונכסים טבעיים ואנושיים קלאסיים זמינים. אנחנו צריכים להשתמש סביב תחומי ההתמחות, ומדיה חברתית כדי להרגיע את היחסים בין אנשים רבים הראשון ש, עם זאת, עם דגש באמת שונה. הנח לתועלת הדדית, בריונות, בריגול על אחד מרבים רבים אחר, מה שהופך את הניסיון עם הכוונה לציין כי זה יכול להיות שאנחנו צריכים למצוא הדדי אמונה, כבוד הדדי וללא תנאי להציג אחד את השני. אנחנו צריכים לפתוח את המחשבות של אנשים לכיוון המטרה של הקיום שלנו, העמדה הייחודית של האנושות על פני כדור הארץ אבולוציה של אומה מחזור.

שיקום של "מלמטה" התאמות בסיסיות כזה צריכה להתחיל "מתחת" התוכנה הראשונה בני ברוך בחיסול הדדי קטן של בנייה "מסגרת ראשונית" של סביבתם. לאחר גישה קונסטרוקטיבית של דוגמא, הם עשויים לפנות לאחרים לשרת אחרים עם מטרה לתקן קבוצה שונה ההוראה ההדדית שלהם. בהתחשב בכך שהזרם המרכזי כבר נאבק ולהתדרדר כל נוסף עם כל תאים קטנים כגון מבנה היום שעוברים יכול להיות פשוט כמו משואות של תקווה לאנשים אחרים. על ידי פעילות גופנית הרצון החופשי שלנו על ידי השימוש בבניין לאחר שחיזוק האווירה המדויקת שאנחנו עדיין לא יכולים שלא להעביר את חסרי הניסיון של האנושות לקראת הגשמה גדולה יותר, בר קיימא ומאמץ הדדי. הגילוי העצמי שלנו עם זאת, יש עוד. לאחר סופו של דבר אנו יוצרים חברה שדרכו האמצעי של ערבות ההדדית של כל אחד, גומלין אמונה שמוצא את המקום האופטימלי, המערכת תקין, תורם לכישורים של מאה אחוז מושלמים, הקולקטיבי שלהם, תוך רכישת כל הרצונות של ריאלי הטבעי שלהם כדי להיות מסוגל להרגיע אותם בתרומה מעולה דבר אחד לקרנות שונות.

זה על ידי ביצוע כנראה התרומה האופטימלית ביותר למהות זו למרות הכל ביחד להיות מועיל בדיוק באופן מדויק זה אפשרי שיהיו וכפי שהיינו רוצה, אנחנו מחליטים שאתה באמת אנחנו. המקום הייחודי שלנו, לא אובייקטיבי בכל מקרה מאחד אחר לא יכול להחליף, בדיוק כמו להיות בגלגל אמייל באמת מצוין עם את כל המכונה לא יכולה להיות מסוגל להגדיר אותנו לעבור, מאפשר לנו להבחין כי העצמי האמיתי שלנו. אווירה נכונה נותנת לנו את החופש שלנו ואת בני ברוך הפופולריות של "עצמי" האמיתי שלנו.ד

.

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s